KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13314226
nr 1331 4226
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stockholms Stadshus, 1947. Olja på duk, 59x90 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 juni 2020
kl 20:26:02
350 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr